Osmanlı konaklarındaki 10 İstanbul oteli

0
33

İstanbul özel bir şehirdir. zaman zaman buradaki duvarlar bile Osmanlı İmparatorluğu’nun görkemli zamanlarına dair hikayeler ve hikayeler konu alıyor gibi görünüyor. bu nedenle, şehrin tarihi konaklarından birinde birkaç gün konaklamak, İstanbul’da benzersiz bir deneyimin ayrılmaz bir parçası olabilir. İstanbul’daki farklı fiyat noktalarındaki 10 büyüleyici zamanı otel seçimimiz için aşağıya bakın.

Hotel Empress Zoe

Ayasofya’nın ve İstanbul’un antik anıtlarının yakınında bulunan çok güzel küçük bir tarihi oteldir. İç mekan, benzersiz bir karakter, sarmal merdivenler, bahçeli büyüleyici bir veranda, şehre bakan küçük bir teras ile geleneksel tarzdadır. Eh, ikramiye olarak – çok hoş bir atmosfer ve lezzetli kahvaltılar.

Hotel Ibrahim Pasha

Bu minik butik otel , zamanı Sultanahmet’te sakin bir ara sokakta, iki eski Osmanlı konağında yer almaktadır. İç mekan, Eski İstanbul’un çağdaş bir şehirle efsunleyici bir karışımıdır. Çatı terası, Sultanahmet Camii, Hipodrom ve Boğazca’ın muhteşem manzarasını sunmaktadır.

HHK Otel


güvenilirönü ve Haliç yakınlarındaki eski bir Osmanlı konağında bulunan ne olursa olsun harika bir ekonomik otel . Otelin reel gururu, Haliç’in aleni manzarasına sahip çok geniş bir terastır. lüzumsuz otel şıklığı olmadan burası çok otantik ve İstanbul biçimı. pak, sade döşenmiş odalar, iyi kahvaltı, minik havuz.

Celine Otel – Osmanlı Konağı

Şehrin tarihi merkezinde restore edilmiş bir Osmanlı konağında bulunan şık butik otel. Burada her şey tarih kokuyor – eski tuğla duvarlar, mermer iç unsurlar, doğru mobilyalar, duvarlardaki mozaikler, hamamı çağrıştıran bir hamam…

Ayasofya Konakları

Bu minik butik otel , uygun fiyatlı bir lüks olarak kendini gösteriyor. İç mekanın her detayı en ince tafsilatsına kadar düşünülmüş ve Osmanlı konakları ve sarayları için geleneksel tarzda yapılmatır. Burası tam da kendini muteber bir paşanın ailesinden biri olarak hissettiğin yer. Güzel salon mobilyaları ve bir restorana sahip efsunleyici bir avlu, harika bir yaşam deneyimine hoş bir ektir.

Saruhan Otel

Asırlık taşları, ahşap evleri, hoş otantik atmosferi ve denize yakınlığı ile Sultanahmet’in eski yerleşim bölgelerinde bulunan ekonomik bir pansiyon . efsunleyici küçük balkon yada teraslara ve lezzetli kahvaltıların servis edilmiş olduğu geniş bir çatı terasına sahip tertipli, geleneksel tarzda döşenmiş odalar.

marmara misafirhanesi

Bu şirin konukevi , her şeyden önce gezi etmeyi sevenleri ziyaret ediyormuş şeklinde memnun edecek. Marmara konukevinde, ev sıcaklığındaki odalar, güler yüzlü ve samimi personel ve Boğazca’a bakan aleni terasta ev imalı çörekler ve reçeller içeren kahvaltılar yardımıyla atmosfer çok mütevazi.

Angel’ın Ev Oteli

Angel’s Home Hotel , şehir merkezinde, odaların fazlaca güzel dekorasyonu ile güzel bir tarihi binada minik bir oteldir. Kahvaltılar çatıda servis edilir, geleneksel Türk hamur harcı işleri, kahve ve çay gün süresince misafirlere ücretsizdir. huzurlu, hoş ve nispeten ucuz.

Darussaade İstanbul Otel

Darussaade İstanbul Hotel , şehrin tam merkezindeki eski bir konakta bulunan küçük bir oteldir. Otel, küçük fakat oldukca iyi donanımlı ve pak odalara haizdir. Bir üst terasa sahip büyüleyici bir geleneksel Türk tarzında dış ve iç mekan. Güler yüzlü personel ve lezzetli kahvaltılar.

Le Safran Suit Otel

görkemli ismine rağmen, Topkapı Sultan Sarayı’nın yanında eski bir Osmanlı konağında bulunan bu otel, bir süit otelden çok şiltihap bir misafirhaneyi andırıyor ) İstanbul.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here